• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Jeśli cierpisz z powodu nieprawidłowej konstrukcji sromu czy łechtaczki, miewasz trudność z odczuwaniem satysfakcji w pożyciu intymnym warunkowany zmianami lub uszkodzeniami zewnętrznych elementów układu płciowego albo, ze względów estetycznych, masz ochotę zmodyfikować wygląd miejsc płciowych – medycyna plastyczna proponuje dla wiele propozycji, które w szybki sposób usuną Twoje bolączki oraz znacząco poprawią jakość życia.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród ciekawszych propozycji ginekologii plastycznej jest użycie lasera, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie z użyciem tego lasera polecany jest w wypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale również w wypadku innych nieprawidłowości. Aphrodite może być używany również w przypadku wielu innych problemów natury ginekologicznej – dokładne elementy planowanego leczenia i metody jego dopasowania do konkretnej sprawy uzgadniane są w momencie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Wyniki zabiegu mogą przerosnąć oczekiwania, ponieważ zapewnia on przywrócenie naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej wilgotność, intensyfikuje doznawanie przyjemności seksualnej i redukuje bolączki związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu może być w zasadzie niedokuczliwa i niezwykle sprawna, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, względem klasycznych sposobów jest bardzo króciutki, a brak komfortu z tym związany – nieduży.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg to najwyżej 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, jaki wywołuje obkurczenie i aktywację kolagenu. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a co za tym idzie – przywraca normalne działanie całego narządu.

Rezultatem jest polepszenie jakości funkcjonowania oraz psychologicznej trwałości, a także radości życia.

Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych zadań.

Masz problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej zapalenie, ból w trakcie uprawiania seksu, świąd lub palenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię coraz większe kłopoty w czerpaniu satysfakcji w kontaktach płciowych? Chcesz poprawić estetykę warg sromowych? Masz problem z tolerowaniem estetyki Twoich okolic intymnych? Jeśli tak to rozważ zabieg Aphrodite, jaki w kwadrans potrafi wyeliminować Twoje problemy, które dotychczas wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Odwiedź:

Ginekolog Wroclaw

Categories: Zdrowie

Comments are closed.