• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, gdzie niejedna przychodnia ochrony zdrowia – poczynając od jednoosobowych działalności lekarskich, przez przychodnie, aż po kliniki, ma możliwość zapewnić sobie potrzebne materiały i sprzęt, które wykorzystywane są w codziennej pracy z  osobami potrzebującymi pomocy lekarskiej.

Kupującym dla produktów oferowanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego mogą być zarówno specjaliści medycyny wszystkich specjalizacji, a także pielęgniarki, psycholodzy, rehabilitanci, dentyści, ponad to również ratownicy medyczni. Każdego hurtownia materiałów medycznych wspomaga w codziennej pracy oferując wysokiej klasy, najlepsze materiały dla ochrony zdrowia i specjalistyczne akcesoria.

Co jest możliww znaleźć w hurtowni materiałów medycznych? Zaopatrzenie to materiały i sprzęt z kilkunastu różnych specjalności, które obejmują zarówno produkty tematów ogólnych, przez środki opatrunkowe, meble medyczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i dla ratownictwa medycznego.

Hurtownia materiałów i sprzętu dla medycyny wspomaga także laboratoria medyczne, mając w ofercie dużą gamę odczynników i sprzętu z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Niektóre z firm, których towary można znaleźć w ofercie to np. LP Italiana, Kima i Poch.

Hurtownie dla medycyny zaopatrują także centra fizjoterapii proponując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, asortyment hydroterapii oraz wózki inwalidzkie i inne.

Sekcja dotycząca radiologii w hurtowni zapewnia zaopatrzenie centrów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z kolei akcesoria i sprzęt stomatologiczny, który znajduje się w ofercie sklepu, to ponad 8 000 produktów skierowanych do stomatologów, ortodontów oraz pomocy stomatologicznych. Oferowane produkty importowane są od renomowanych firm, do których należy m.in: Melag, Nordiska, Voco. W dostępnym asortymencie znajduję się też firmy krajowe, producenci następujących marek np. Poldent lub Chema.
Dostępne są produkty jak materiały jednorazowego użytku np. amalgamaty oraz cementy; wiertła, leki, narzędzia endodontyczne oraz różnego typu urządzenia dentystyczne.

Przedstawiony powyżej niewielki opis asortymentu hurtowni materiałów medycznych to jedynie wycinek tego, co znajduje się nie tylko w sklepach stacjonarnych, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, i w sklepie internetowym.

Sprawdź ofertę
 sklep.cezal.com.pl

Categories: Zdrowie

Comments are closed.